صدای تالش

تالش سرزمین کهن و جاوید در پهنه شمالی و غربی کوههای تالش واقع در رشته کوه البرز است

تریبون صدای تالش www.sedayetalesh.ir Tolışi sədo talesh_voice@yahoo.com اخبار مقالات و گزارشهای خود را به آدرس ایمیل بالا ارسال نمایید تا به نام شما از تریبون صدای تالش انتشار یابد

فرماندار تالش :فشار کاری علت حمله قلبی شکری است

فرماندار تالش :فشار کاری علت حمله قلبی شکری است

فرماندار تالش می گوید فشار زیاد کاری علت حمله قلبی شکری شده است و به گفته پزشک معالج وی،محمود شکری فردا صبح مرخص خواهد شد و حال عمومی وی رو به بهبود است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، علی فتح اللهی دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بین المللی کاسپین در تالش،با بیان اینکه طی یک حمله قلبی، محمود شکری به بیمارستان شهید نورانی تالش منتقل شد، اظهار کرد: نماینده مردم تالش در مجلس، هم اکنون در بخش ccu  بیمارستان این شهرستان، در حال مراقبت های ویژه می باشد.

فرماندار شهرستان تالش با بیان اینکه نیم ساعت پیش چنین اتفاقی برای شکری پیش آمد، افزود: به گفته پزشک معالج وی،محمود شکری فردا صبح مرخص خواهد شد و حال عمومی وی رو به بهبود است.

وی حمله قلبی محمود شکری را از فشار بالای کاری این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دانست.

اما به گفته یکی از طرافیان  نزدیک به نماینده مردم تالش ، ماسال و رضوانشهر  در تلاش هستند بعد از بهبودی نسبی ؛ وی را به تهران منتقل کنند تا ادامه درمان را در آنجا بگذراند.

تاریخ ارسال: 23 شهریور 1394 ساعت 20:59 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر

تب انتخابات این بار تالش را نمی سوزاند!

تب انتخابات این بار تالش را نمی سوزاند!


تفاوت بین کار آفرینی واشتغال زایی را بداند. در تمام زمینه ها مشاوران و تیمی داشته باشد که تخصص کافی و لازم را دارا باشند. حال یک نماینده ی خوب و ششدانگ کیست؟ کسی که برای جذب آرا مردم 300 میلیون هزینه می‌کند یا کسی که نمایندگان قبل خود را زیر سوال می‌برد؟

پایگاه خبری تحلیلی ماسال – مجتبی حیدری – کارشناس ارشد علوم سیاسی - تالش سرزمینی سبز با مردمانی ساده و بی‌آلایش است که وقتی با کسی عهدی بستند بر سر عهد خود می‌مانند. منطقه‌ی تالش رضوانشهر و ماسال حوزه ای است که واقعا نماینده ای می‌خواهد با اراده ای پولادین و توان فکری بالا تا از ر کود موجود خارج شود.

 
ادامه مطلب ...
تاریخ ارسال: 22 شهریور 1394 ساعت 20:48 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 1 نظر