X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

صدای تالش

تالش سرزمین کهن و جاوید در پهنه شمالی و غربی کوههای تالش واقع در رشته کوه البرز است

تریبون صدای تالش www.sedayetalesh.ir Tolışi sədo talesh_voice@yahoo.com اخبار مقالات و گزارشهای خود را به آدرس ایمیل بالا ارسال نمایید تا به نام شما از تریبون صدای تالش انتشار یابد

مدافع ولایت هستم و راه قانونی را دنبال خواهم نمود

محمد رضا سلامی در بیانیه ای اعلام نمود اینجانب هم اکنون پیگیر اعتراض خود به علت رد صلاحیت خود میباشم و بنده مدافع ولایت هستم و راه قانونی را دنبال خواهم نمود.


متن بیانیه

بسم الله الملک الصبوح والقدوس 

به نام خداوندی که مقام رحمانیت و رحیمی اش انسان کائنات آفرید و بر مقدرات جهان حکم میراند. فرزند کوچک تالش در دامان مادری شیعه مذهب و پدری اهل تسنن پرورش یافته و همسری از مذهب مادر اختیار کرده است. بسیجی وار مدافع ولایت است.

حافظه تاریخی شما مردم خود آگاه دوره پیش را بیاد می آورد روزی که محمد رضایاری جوان پس از رد صلاحیت تایید شد. همان زمان این صبر و شکیبایی که شما مردم به خرج دادید نتیجه داد و نزدیک به 17 هزار رای شکل گرفت. مردم عزیز تالش بزرگ باز هم همچون گذشته صبوری به خرج دهید. فرزند کوچک تالش قسم یاد میکند که با قدمهایی استوار راهی قانونی را طی کند. و غنچه لبخند را بر چهره های مشتاق شما عزیزان بازگرداند. بدانید ما بر عهدی که بستیم، هستیم. تا زمستان کینه ورزی و تند باد تهمت را پشت سر بگذاریم و حماسه ای دیگر با امر رهبر کبیرمان بپا کنیم همانا در زمستان سرد، بهاری گرم در پای صندوق های انتخابات بپا کنیم. 

و کفی با الله وکیلا

فرزند کوچک تالش بزرگ محمد رضا سلامی


حال سوال مطرح است که آیا علت رد صلاحیت آقای سلامی مذهب بوده است که ایشان به ذکر ریشه مذهبی خود می پردازد و آیا برادران اهل تسنن حق شرکت و کاندید شدن در انتخابات مجلس را ندارند ؟؟؟؟؟؟؟؟


تاریخ ارسال: 28 دی 1394 ساعت 12:36 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر

اسامی نهایی تایید صلاحیت های انتخابات مجلس تالش بزرگ

لیستی که از سمت وزارت کشور عینا به فرمانداری تالش  ابلاغ گردیده است.

سید محمد اسحاقی           تایید صلاحیت 

عزیز پورعزیزی                  تایید صلاحیت 

محمود شکری                    تایید صلاحیت 

حسین نیرومند                 تایید صلاحیت 

احسان الله رادمهر            تایید صلاحیت 

منصور یوسفی                  تایید صلاحیت 

علی حسینی                       تایید صلاحیت 

شهرام شیرعلی نیا           تایید صلاحیت 

موسی سعادتی                 تایید صلاحیت 

مصلحت آفتابی                 تایید صلاحیت 

علی خندستانی                 تایید صلاحیت 

فاطمه نعمت جو                تایید صلاحیت 

هومن لطیفی                     تایید صلاحیت 

علی عباسی                       تایید صلاحیت 

و در این بین خانم طه بخت خواه و آقای پرویز بابایی  عدم احراز صلاحیت گردیده‌ اند و اسامی زیر نیز رد صلاحیت شده‌اند. 

محمد رضا سلامی

بهمن محمد یاری

فدایی رجبی 

میر سعید صفوی 

پرویز شکوری 

برات علی حذار

نسرانه ذوالفقاری 

سید محمد علی بتولی

و در نهایت آقای عسگر اسلامدوست کاربندی نیز که در تهران کاندید شده بود ردصلاحیت گردیده است. 


تاریخ ارسال: 27 دی 1394 ساعت 05:43 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر

تایید صلاحیت های تالش بزرگ

بنابر اخبار واصله افراد زیر در لیست نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی تالش بزرگ قرار دارند.

          احسان الله رادمهر
          حسین نیرومند
          سید محمد اسحاقی
          علی حسینی
          شهرام شیر علی نیا
          محمود شکری
          منصور یوسفی
          عزیر پور عزیزی

و آقایان بهمن محمد یاری  و عسگر اسلامدوست کاربندی تا این لحظه رد صلاحیت میباشند.

تاریخ ارسال: 27 دی 1394 ساعت 00:00 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر

تایید صلاحیت ها تا این لحظه

اخبار و نتیجه تایید صلاحیت های حوزه انتخابی تالش، ماسال و رضوانشهر تا این لحظه حاکی از این دارد که آقایان سید محمد اسحاقی، عزیز پور عزیزی، محمود شکری (نماینده کنونی)، شهرام شیر علی نیا و حسین نیرومند تایید نهایی گردیده اند اما تایید صلاحیت آقایان بهمن محمد یاری، احسان الله رادمهر و منصور یوسفی تا این لحظه در هاله ای از ابهام قرار دارد.

همچنین خبرها حاکی از رد صلاحیت قطعی آقایان محمد رضا سلامی، مصلحت آفتابی، علی عباسی، پرویز بابایی، طه بخت خواه، سید محمد علی بتولی، نسرین ذوالفقاری، برات علی حذار، فدایی رجبی، پرویز شکوری و میر سعید صفوی دارد.

با توجه به نفرات تایید صلاحیت شده این دوره انتخاباتی نسبت به دوره های قبل از حساسیت بالایی برخوردار نبوده و اگر بهمن محمد یاری بتواند در صورت نبود رادمهر و یوسفی تایید صلاحیت خود را کسب نمایید از شانس بالایی در کسب کرسی مجلس برخوردار و رقبای اصلی او تا این لحظه به طور قطع دکتر اسحاقی و آقای پور عزیزی خواهند بود.

تاریخ ارسال: 26 دی 1394 ساعت 17:21 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 2 نظر

آغاز ماراتن انتخابات در تالش، رضوانشهر و ماسال

آغاز ماراتن انتخابات در تالش، رضوانشهر و ماسال

شاید هیچ جای دنیا، این شوق و اشتیاق در بین مردمانش در خصوص انتخابات وجود نداشته باشد؛ اما اینجا تالش است و به علت گستره جغرافیایی وسیع و دشواریهای پیروزی در انتخابات مجلس، شروع شدن انتخابات از هم اکنون برای مردمانش چندان عجیب به نظر نمی رسد.

آنچه در ادامه آمده است تنها به معرفی افراد پرداخته شده و قرار گرفتن افراد به ترتیب خاصی صورت نگرفته است و کاملا تصادفی بوده است.

اما بخش سیاسی ماسال فردا در طی روزها، هفته ها و ماه های آینده در بخش “بهتر بشناسیم” مربوط به کاندیداهای مختلف تالش به معرفی دقیق آنان خواهد پرداخت و همچنین در صورت امکان به گفتگو و مطرح نمودن سوالات شما عزیزان خواهد پرداخت.

عزیز پورعزیزی: با شرایط و روحیاتی که داراست، وی را میتوان گزینه مناسبی برای طیف نیروهای ارزشی تالش دانست. شاید به لحاظ سوابق اجرایی و مدیریتی که داشته، کمتر کسی در بین کاندیداها وجود داشته باشد که شرایط وی را داشته باشد. وی هم اکنون نیز پست مهم کشوری را بر عهده دارد. علاوه بر این موضوع ارتباط قوی وی با مسئولین بلندپایه کشوری می تواند یک مزیت برای جلب اعتماد مردم برایش باشد. هر چند که تا کنون به صورت شخصی جلسات مربوط با انتخابات مجلس را آغاز ننموده است؛ با این حال به نظر می رسد لیدرهای انتخابات پورعزیزی از وی پیشی گرفته و برایش سنگ تمام گذاشته اند. به نظر لیسار، حویق و اسالم از جمله مراکزی است که پورعزیزی حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.

محمد رضا سلامی: وی یکی از پر تلاش ترین کاندیداهای این دوره از انتخابات خواهد بود. رابطه ی نزدیک وی با فرهنگیان و جوانان پتانسیل ویژه ای برایش محسوب می شود. هرچند سلامی به طور رسمی فعالیتهای انتخاباتیش را آغاز ننموده با این حال نسبت به گذشته، روزهای پر جنب و جوش تری را می گذراند. وی در دوره گذشته توانست ، با کمترین هزینه ممکن، تعداد زیادی از آرای تالش را به خود اختصاص داده و به این لحاظ شرایط ویژه ای را در بین کاندیداها داشت. وی همچنین در کنار شفقی از شانس بالایی برای قرار گرفتن در لیست احتمالی اعتدالگران برخوردار است.

 
ادامه مطلب ...

تاریخ ارسال: 20 دی 1394 ساعت 18:54 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر

ابهام در تایید صلاحیت اسلامدوست آره یا نه

عسگر اسلام دوست آمد!!


Image result for ‫عسگراسلامدوست‬‎


شنیده ها حاکی از تایید عسگر اسلامدوست در یکی از حوزه های انتخابیه تهران دارد. برخی که با وی تماس داشته اند این امر را تایید نموده اند. اگر این سخن راست باشد می توان گفت برنده انتخابات این دوره مشخص شده است.


تاریخ ارسال: 18 دی 1394 ساعت 23:52 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر

انتخابات 94 مجلس شورای اسلامی شهرستان تالش، ماسال و رضوانشهر

در حوزه تالش رضوانشهر و ماسال از بین 28 نفر کاندیدای ثبت نامی ، 21 نفر تایید صلاحیت شدند.

ردیفنامنام خانوادگی
1سید محمد اسحاقی
2طهبخت خواه ارده جانی
3عزیز پورعزیزی
4علی حسینی خطبه سرا
5علی خندستانی
6احسن اللهرادمهر
7بهزاد روحی
8موسی سعادتی
9محمدرضا سلامی ریک
10زهراشرافت
11محمود شکری
12شهرام شیرعلی نیا
13میرسعید صفوی
14علی عباسی خطبه سرا
15کاظم عبدالهی
16هومن لطیفی
17بهمن محمدیاری
18حسن مرادزاده
19فاطمه نعمت جو
20حسین نیرومند سیاهمرد
21منصور یوسفی

صلاحیت عسکر اسلام دوست کاربندی که در تهران ثبت نام کرده بود نیز رد شد.

اسلامدوست امیدوار بود بعد از تایید صلاحیت حوزه انتخابیه اش را به تالش تغیبر دهد اما بازهم رد شد.

تاریخ ارسال: 14 دی 1394 ساعت 21:31 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر

ثبت‌نام داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس از حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال

ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس از حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال در فرمانداری تالش و وزارت کشور همزمان با پایان چهارمین روز از دی‌ماه پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ماسال، انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با آغاز ثبت نام نامزدها وارد مرحله جدیدی شده است. ثبت نام از کاندیداها تا روز جمعه چهارم آذر ادامه دارد با این وجود تاکنون ۲۴ نفر برای نامزدی در این دوره از انتخابات ثبت نام کرده است. اسامی نامزدها به شرح زیر است:

۱- احسن الله رادمهر:

احسن الله رادمهر

احسن الله رادمهر در سال ۱۳۴۸ در روستای روبارسرای رضوانشهر به دنیا آمد.

سرپرستی اداره تعاون ورامین، ناظر و عضو کمیته اعتباری صندوق تعاون ورامین، مدیریت مالی، اداری شرکت آریاپنگان وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و مدیریت عامل شرکت آب معدنی رضوان شمال، معاونت مالی اداری و قائم مقام مدیر عامل گروه کارخانجات صنعتی و معدنی ایران متعلق به بانک صنعت و معدن، مدیریت عامل گروه کارخانجات صنعتی و معدنی آب البرز ، مدیریت  عامل و عضو هیئت مدیره شرکت ساسان قزوین از مسئولیت های اجرایی رادمهر بوده است.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

رادمهر در دور اول نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی موفق شده بود با کسب بیش از ۳۷ هزار رأی به عنوان نفر دوم به دور دوم انتخابات راه پیدا کند اما به دلیل نقص در پرونده تحصیلی اش از دور رقابت کنار گذاشته شد.

رادمهر درباره گرایش سیاسی خود می گوید: من خط مشی رییس دولت اصلاحات را قبول ندارم و خط مشی من خط مشی رهبری انقلاب است و از آن چهارچوب عدول نمی کنم و من یک اصولگرا هستم و فکر می کنم مشکل تالش، گیلان و کشور مشکل سیاسی و فرقه های مختلف نیست بلکه بلکه مشکل ما اقتصادی است (بیشتر).

 

۲- سید محمدعلی بتولی:

محمدعلی بتولی1

بتولی متولد ۲۲ اسفند ماه ۱۳۳۸ تهران است و دارای مدرک دکتری در رشته عصب روانشناسی از دانشگاه آریزونای آمریکا و فوق دکتری علوم اعصاب شناختی از دانشگاه راچستر نیویورک و فوق دکتری در طب مکمل از هندوستان و عضو پیوسته آکادمی علوم است.

بتولی تاکنون در ۲ دوره انتخابات ریاست جمهوری و چند دوره مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی شهر در شهرهای مختلف نامزد شده اما تأیید صلاحیت نشده است.

وی درباره فتنه ۸۸ می گوید: با وجود اینکه بنده در سال ۱۳۸۸ جزء جناح “اصلاح طلب” بودم ولی اصلا و ابدا با آن “حرکتهای تند و افراطی” موافق نبودم و در آنها شرکت نداشتم (بیشتر).

 

۳- محمدرضا سلامی:

ماسال نیوز

محمدرضا سلامی ریک معروف به مهندس سلامی، اهل و ساکن تالش متولد سال ۱۳۵۸، متاهل و دارای یک فرزند دختر (۹ ساله)، کارشناس مهندسی کشاورزی و کارشناس ارشد رشته برنامه ریزی محیطی و کارشناس اداره محیط زیست تالش است.

سلامی در انتخابات گذشته یکی از کاندیداهای مجلس نهم در حوزه انتخابیه تالش بزرگ بود که توانست با تعداد آرای ۱۶۸۶۵ رای در جایگاه  ششم انتخابات قرار گیرد.

جوان ۳۲ ساله ای که از ثبت نام کنندگان دقایق پایانی انتخابات نهم بود و با بودن نامزدهای صاحب منصب در بین دیگر کاندیداهای ثبت نام کننده، نام او به چشم نمی آمد و کمتر کسی شاید بر این باور بود که این جوان بتواند در برابر با نام های دیگر، آرای زیادی را کسب کند اما سلامی به یک باره معادلات دو بخش اسالم و مرکزی تالش را برهم زد بطوری که  در بخش اسالم با تعداد آرای ۶۳۹۵ رای با پیشی گرفتن از نفرات دوم و سوم (محمود شکری با آرای ۵۶۵۸ و بهمن محمدیاری با تعداد آرای ۳۳۸۹) در جایگاه نخست شمارش نهایی آرای بخش اسالم قرار گرفت؛ همچنین در بخش مرکزی تالش نیز  با تعداد آرای ۸۹۰۴ رای بعد از منصور یوسفی و محمود شکری نفر سوم شمارش آرای نهایی بخش مرکزی شد.

شاید اگر سلامی در شهرستانهای رضوانشهر، ماسال و همچنین روستاهای تالش سطح فعالیتهای گسترده تری می داشت می توانست  در جایگاهایی بالاتر از جایگاه ششم قرار بگیرد (با توجه به اعداد بالا و یک حساب سر انگشتی می توان به این نتیجه رسید که سلامی بیشترین آرای خود را در دو بخش اسالم و مرکزی تالش بدست آورده و در دیگر نقاط تالش عملا نامی از وی نبوده و تنها توانسته ۱۵۶۶ رای  را بنام خود وارد صندوقهای اخذ رای کند)؛ با در نظر گرفتن تعداد آرای سلامی در مقایسه با دیگر رقیبان نام آشنا و صاحب منصب، وی را می توان پدیده انتخابات گذشته تالش بزرگ نامید.

وی در پاسخ به این سوال که اصولگرا هستید یا اصلاح طلب گفت:  پیرو خط امام و رهبری و هر کدام که در این چهارچوب باشند من در همان مسیر هستم (بیشتر).

  


ادامه مطلب ...
تاریخ ارسال: 10 دی 1394 ساعت 10:29 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر