صدای تالش

تالش سرزمین کهن و جاوید در پهنه شمالی و غربی کوههای تالش واقع در رشته کوه البرز است

تریبون صدای تالش www.sedayetalesh.ir Tolışi sədo talesh_voice@yahoo.com اخبار مقالات و گزارشهای خود را به آدرس ایمیل بالا ارسال نمایید تا به نام شما از تریبون صدای تالش انتشار یابد

انتخابات مجلس شورای اسلامی


نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری با تقدیر از حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رای گفت: این حضور، نشان بلوغ سیاسی مردم است و در اجابت دعوت رهبر معظم انقلاب به شایستگی نشان دادند این حضور برای انسجام ملی و حراست از امنیت کشور لازم است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ؛ محمد نهاوندیان جمعه شب پس از بازدید از ستاد انتخاب کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از این حضور پرشکوه و گسترده ای که امروز در سراسر کشور شاهد بودیم، تشکر می کنم.
وی افزود: هم اینک از بیش از 10 استان گزارش دادند که ازدحام حوزه های رای گیری نه تنها کمتر نشده بلکه بیشتر هم شده است.
نهاوندیان اضافه کرد: مردم نشان دادند که نسبت به آینده کشور احساس مسئولیت می کنند و هر ایرانی خود را در این مسئولیت مشترک سهیم می داند.
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: مردم دعوت رهبر معظم انقلاب را اجابت کردند و به شایستگی به این موضوع توجه کردند که برای نشان دادن انسجام ملی و برای حراست از امنیت کشور لازم است پای صندوق‌های رأی بیایند و نشان دهند نسبت به آینده کشور احساس مسوولیت می‌کنند.
نهاوندیان همچنین یادآور شد: با وجود شور در حضور ما یک آرامشی را هم در صحنه داریم وروال کار کاملا براساس قانون و مقررات بوده که این موضوع نشان دهنده کارآمدی در اداره این پروژه بزرگ ملی است.
رئیس دفتر رئیس‌جمهور با تشکر از فعالان سیاسی بیان کرد: با وجود شکل گرفتن رقابت جدی و اینکه فعالان سیاسی و احزاب نظرات متفاوتی با یکدیگر داشتند اما همه به قاعده بازی پایبند بودند و ما انتخابات قانون‌مندی داشتیم ، گرچه هنوز انتخابات ادامه دارد اما می‌توان با قوت اعتقاد داشت که پیروز این انتخابات ملت ایران و رهبری نظام است.
نهاوندیان ادامه داد: آنچه از صندوق رأی حاصل شود مورد احترام همه ملت و احترام و همکاری دولت خواهد بود چون تجلی و اراده مردم است.
رئیس دفتر رئیس جمهور در پایان با تشکر از همکاری رسانه ها و حضور پرشکوه و گسترده مردم در انتخابات اظهار داشت: ان‌شاءالله فضای پربارتری از گذشته در همکاری مجلس و دولت برای خدمت به مردم حاصل خواهد شد. /ه

تاریخ ارسال: 7 اسفند 1394 ساعت 23:08 | نویسنده: مدیر صدای تالش | چاپ مطلب 0 نظر